Luksusowy Apartament Yachtpark Gdynia 07.07.2021

Ciężkowice Adres : Gminna 131 , Katarzyna Cena : Proszę o kontakt 577901944 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Praca spawacza!! Super oferta w Niemczech!!

Jesteś spawaczem?? Szukasz dobrze płatnej pracy?

Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Holandii..

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie

niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres

stała opieka polskiego koordynatora

pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

ubezpieczenie zdrowotne

terminowo wypłacane wynagrodzenie

dobre warunki pracy, miła atmosfera

zapewnione zakwaterowanie

cotygodniowe zaliczki

Zakres obowiązków:

•zapoznaje się z elementami konstrukcji i materiałem

•przygotowanie powierzchni do spawania

•spawanie metodą MIG/MAG - sprawdzenie jakości wykonanego spawu

Wymagania:

•doświadczenie w zawodzie

•samodzielność i odpowiedzialność

Jesteś zainteresowany?

Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:

Magdalena tel: +48 577 901 944, zadzwoń napisz sms o treści ,,spawacz” – oddzwonię! rekrutacja@klaverteam.com

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Numer ogłoszenia : 15750
Liczba odsłon: 4, dzisiaj0